Një burrë gjysmë i zhveshur ka hipur në një ndërtesë 12-katëshe në Selanik, Greqi dhe kërcënon se do të hidhet. Incidenti po ndodh në rrugën Lagada dhe sipas mediave greke, personi që ka hipur në tarracën e pallatit 12-katësh është shqiptar.

1 of 4
-+

Forca të forta policie kanë nxituar në vend, si dhe një brigadë e Brigadës së Zjarrfikësve dhe EKAB.

Burri i tha policisë se nuk ka dokumente qëndrimi në vend, s’ka para dhe jeton në një kasolle. Ai gjithashtu tha se djali i tij po kryen shërbimin e tij ushtarak në Evros.

Tags:Selanikshqiptari

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All