Ish-deputeti i LSI-së, Endri Braimllari i ftuar në “Arena” nga Dritan Hila, në Ora News, tha me ironi se nuk mund të merrnin armët për t’u përballur me kriminelët e Edi Ramës në Parlament.

”Ne nuk mund të luajmë me kriminelë në Parlament. Ne nuk kemi mbaruar Akademinë Ushtarake dhe të marrim armët dhe të përballemi me kriminelët e Edi Ramës. Ne jemi mandatuar nga këta qytetarë për të përfaqësuar zërin e qytetarëve. Qytetarët janë në rrugë për të protestuar”.

Flash Lajme

Më të lexuarat