Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lezhë.

Dy automjete janë përplasur mes tyre në vendin e quajtur si Kryqëzimi i Treshit.

Mësohet se për pasojë një person ka humbur jetën.

 Ende nuk dihet identiteti i viktimës.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur gjithashtu një person i plagosur.

Ndërkaq, policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Flash Lajme

Më të lexuarat