I ftuar në emisionin ‘Zonë e Lirë’ ish-deputeti demokrat, Ervin Salianji, ka komentuar situatën politike në të cilën ndodhet vendi.

I pyetur nga Çani se sa mundësi ka që të ketë një marrëveshje të dytë Rama-Basha mbrëmjen e sotme, Salianji ka thënë se kjo është e pamundur.

Pjesë e diskutimit Çani-Salianji:

Çani: Sa gjasa ka që të ketë një pakt të ri sot mes Ramës dhe Bashës, fiks 2 vjet

Salianji: Ëndërr në bunkier e Ramës.

Flash Lajme

Më të lexuarat