Një aksident raportohet të ketë ndodhur sot në aksin Elbasan-Librazhd.

Siç duket edhe nga kjo foto aksidenti është i frikshëm për nga rrethanat.

Një makinë tip “Opel” është përplasur me një furgon dhe më pas është përplasur me trafikndarësen.

Trafikndarësja e ka çarë makinën mes për mes automjetin e përfshirë në aksident.

Fatmirësisht raportohet se përplasja ka qenë pa pasoja për të dy drejtuesit e mjeteve.

Flash Lajme

Më të lexuarat