Hyrja e Komisariatit Numër 6 në kryeqytet raportohet të jetë shembur ditën e djeshme.
 
Për fat të mirë si pasojë e incidentit nuk raportohet të ketë persona të lënduar.
 
Ndërkohë sot janë vendosur skelat dhe po punohet për rikonstruksionin e pjesës hyrëse.
 
Komisariati Numër 6 ndodhet në zonën e Kombinatit, dhe rikonstruksioni i godinës është përuruar nga drejtori i Policisë Ardi Veliu.

Flash Lajme

Më të lexuarat