Sot u be varrimi i dy vellezerve qe nderruan jete diten e djeshme nga shembja e dheut te nje kanali qe ishin duke punuar.

Qenan Ismaili mbajti fjalimin e tij ne varrimin e vellezerve ja statusi tij i plote:

Fjalimi im modest, para faljes se namazit te xhanezeve në xhaminë ‘Haxhi Azem’ – Shkup,
Shprehim ngushëllimet tona dhe ndajmë dhimbjen me familjarët e dy të rinjëve nga Shkupi, që humbën jetën në këto ditë të Bekuara!

Allahu i mëshiroftë, familjarëve durimin ua shtoftë!

https://www.facebook.com/MrQenanIsmaili/videos/2218280338434607/

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All