“Në prag të 5 vjetorit të themelimit të Lëvizjes BESA, sot në Lëvizje mirëpritëm qytetarë nga Komuna e Likovës që i’u bashkangjiten vizionit dhe misionit të Lëvizjes BESA dhe nga sonte vazhdojmë edhe më fuqishëm rrugëtimin tonë.

Të zhgënjyer nga politikat e dështuara të kësaj qeverie, ata vendosën të bëhen pjesë e familjes së madhe të Lëvizjes BESA.” Kjo ka qenë porosi e kreut të Lëvizjes BESA, Bilall Kasami në profilin e tij në facebook. Ai ka thënë se dita ditës po shtohen radhët e kësaj partie, pasi që ka interesim të madh për të ndjekur rrugëtimin e tyre. “Me Besë, Koha për veprim”, ka nënvizuar Kasami. (INA)

Gepostet von Bilall Kasami am Donnerstag, 21. November 2019

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All