Dega e Aleancës për Shqiptarët (ASH) në Dollnen ka propozuar kandidatët për listën për deputetë të kësaj partie.

Bëhet fjalë për këto emra: Mr.Ph.Bajram Aliu. prof. Afedin Avmeti, Ava Fazlioska-studente si dhe emra tjerë.

Nga parti këtyre ditëve pritet të rrumbullakësojnë listat për deputetë për zgjedhjet e 12 prillit.

Gepostet von Aleanca Per Shqiptaret Dollnen am Sonntag, 8. März 2020

Flash Lajme

Më të lexuarat