Aktori i njohur Luan Bexheti nga Tetova, sot përmes një postimi në profilin e tij në facebook ka njoftuar se ka ndruar jetë nëna e tij e cila ka jetuar në Norvegji.

Sipas Bexhetit ajo ka vuajtur nga Alzhaimeri dhe së fundmi ishte prekur nga virusi Korona. Aktori Bexheti jeton dhe vepron në Nju Jork të SHBA-ve. (INA)

Rest In Peace mom ! We will miss you.My mom passed away a few hours ago in Norway from health complications related to…

Gepostet von Luan Bexheti am Montag, 20. April 2020

Flash Lajme

Më të lexuarat