Ministria e Brendshme informon se deri tani nuk ka shkelje të rendit publik në vendvotime.

Zëdhënësi i kësaj ministrie, Toni Angellovski theksoi se gjithçka po zhvillohet në kushte të rregullta.

“Sipas informacioneve që kemi deri në ora 09.00, nuk ka shleje të rendit publik dhe se zgjedhjet po zhvillohen qetë dhe në mënyrë të rregullt”, theksoi Angellovski. (INA)

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All