Kandidati presidencial i koalicionit qeverisës, Stevo Pendarovski ka si pasuri mbi vete vetëm një Jugo edhe atë mbi 20 vjet e vjetër me vlerë 1000 euro.

Kandidati për president të Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski që nga momenti që ka qenë deputet e deri tash ka arritur të kursej vetëm 12 mijë e 300 euro, shkruan Tetovasot.


Bashkëshortja e tij posedon një Reno Megan dhe ka kursyer vetëm 3 mijë euro.

Flash Lajme

Më të lexuarat