Nga Xhezair Shaqiri

Nuk mund te flas ku ka qen Artani 99 se nuk e kam takuar as nuk e kam njohur. Por 2001 se pari her e kam takuar ne likov mbas terhjekjes se UCK nga Haraqina.

Ai ka qen me disa oficer ushtarak Holandez dhe na perkthente biseden si perkthyes ku shum mir zotonte gjuhen Angleze ,mes meje Si kom i Uck dhe oficereve Holandez.

Tani ai po bertet uck uck uck dhe po ben Shqiponien me duar,kshtuqe un nuk po kam nevoi te flas nemrin e uck metej.

Artani po vazhdon idealin , Hahaaa Bekoooo e Barutooooo etj

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All