Posted by: Admin on March 24, 2019in SportLeave a comment

Basketbollistët e “Ulqinit” të shtunën arritën edhe një fitore të rëndësishme dhe siguruan vendin e dytë në tabelën e Ligës së Parë Erste.
Ato në xhiron e 16 para tifozëve të vet, me rezultatin 99:63, fituan skuadrën “Zeta”.
Në klub mendojnë se kjo është uverturë e mirë për garën e ardhshme në Super Ligë.
Share !
  • tweet

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All