Kosova

"Si Qeveri u qëndrojmë pranë me mbështetje e u jemi falënderues përjetë mantelbardhëve"

“Si Qeveri u qëndrojmë pranë me mbështetje e u jemi falënderues përjetë mantelbardhëve”

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, së bashku me ministrin në detyrë të Ministrisë së Shëndetësisë, Arben Vitia, sot vizituan Institutin Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKShPK), ku u pritën nga Drejtori, Prof.

Ku e kemi përgjegjësinë ndaj vendit, kombit dhe familjeve tona?
Diskursi politik për gjak, tradhti, puç, grushtet, rezistencë, vëllavrasje, rebelim qytetar…, është kulmi i sjelljes së individëve të papërgjegjshëm në Kosovë por edhe i disave nga Shqipëria.

Takimi do të mbahet më 01 prill

Takimi do të mbahet më 01 prill

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka ftuar në takim konsultativ kryeministrin në detyrë dhe kryetarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin.

Flash Lajme

Më të lexuarat