Kosova

Reagon ambasadori Qëndrim Gashi:”Shpërndava artikullin pa ndonjë censurim dhe qëllim.Unë jam ambasdor i të gjithëve pa dallim feje”

Sot ka reaguar në profilin e tij në facebook ambasadori i Kosovës në Francë Qëndrim Gashi pas një sërë ofendimesh dhe kritikash drejtuar tij.

Hoti: Aksioni në Karaçevë nuk u menaxhua mirë

Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti, derisa ka arsyetuar, shkarkimin e Drejtorit të Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj, bëri me dije se aksioni për kazinot në Karaçevë të Kamenicës, nuk është menaxhuar mirë.

Flash Lajme

Më të lexuarat