Kosova

Është gjetur e gjallë Egzona Ferati nga komuna e Skënderajt, e cila ditë më parë ishte raportuar e humbur.

Kryetari i komunës së Skënderajt, Bekim Jashari, sot përmes një postimi në “Facebook” ka njoftuar se ajo është gjetur në fshatin Gllanasellë dhe se ekipi mjekësor do t’i japë ndihmën e parë.

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në afërsi të Liqenit Akumulues në Mitrovicë, ku si pasojë, një veturë ka rënë në liqe.

Zjarrfikësit dolën menjëherë në vendin e ngjarjes, ata kanë arritur ta nxjerrin atë me ndihmën e qytetarëve.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All