Kosova

Arritën të marrin shuma të konsiderueshme të parave, shantazhuan një femër me publikimin e disa fotove, arrestohen

Në dy operacione të ndara të zhvilluara dje dhe sot nga ana e njësisë rajonale për hetimin e krimeve në kuadër të Drejtorisë Rajonale të Policisë së Prishtinës, janë arrestuar dy persona të dyshuar për një rast të shantazhit.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All