Por pavarësisht kësaj, ka pasur edhe disa momente tensioni, ku disa protestues kanë tentuar të çajnë kordonin e policisë, por mesa duket thirrja e kreut demokrat Lulzim Bashës për t’u tërhequr i ka qetësuar.

As në këtë protestë nuk kanë munguar kapsollat dhe tymueset që hidheshin nga protestuesit./Tch/

Loading...

Flash Lajme

Më të lexuarat