Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Xheladin Gashi” në të cilën janë përfshirë dy vetura.

Nuk dihet ende për të lënduar, ndërsa raportohet për dëme të kosniderueshme materiale.

Nga pamjet e para duket që një makinë ka dalë nga rruga.

Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po kryen hetimet e para për të kuptuar shkakun e aksidentit.

Një lexues i KosovaPress ka dërguar edhe foto nga vendi i aksidentit./KosovaPress/


Loading...


Flash Lajme

Më të lexuarat