Policia e Kosovës ka shqiptur rreth 1 mijë tiketa për kundërvatje të ndryshme vetëm në 24 orët e fundit.

Në raportin e policisë thuhet se në 24 orët e fundit kanë nodhur edhe 41 aksidente trafiku, prej tyre një me fatalitet, 16 me lëndime trupore si dhe 24 kanë kaluar pa persona të lënduar.

KALLXO.com ka raportuar para disa jave për metodën e re të policisë për shqiptimin e gjobave.

Flash Lajme

Më të lexuarat