Sulmuan familjarët, arrestohen dy persona

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar në Prishtinë, të cilët pas një mosmarrëveshje verbale i kanë sulmuar fizikisht familjarët e tyre, dy femra dhe një mashkull.

Si pasojë e sulmit, viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, kurse me vendim të prokurorit, pas intervistimit njëri prej të dyshuarve është dërguar në mbajtje për 48 orë kurse tjetri është liruar në procedurë të rregullt.

  • WhatsApp
  • Tweet
  • Shtype
Loading...

Postime të lidhuraBallinë

Flash Lajme

Më të lexuarat