Nuk janë të rralla rastet kur thyhen xhamat e veturave me qëllime për të vjedhur gjërat e vlershme brenda saj.

Një rast i tillë ka ndodhur edhe dje në Prizren, ku një person ka thyer xhamin e një veturës dhe ka vjedhur një qante që ndodhej brenda saj.

Indeksonline mëson se rasti ka ndodhur në parkingun e “Abi Çarshia” në Prizren.

Përmes kësaj videoje që ju sjell Indeksonline mund të shihet se si ai person kryen vjedhjen./Indeksonline/

Ja se si ky person në Prizren thyhen xhamin e veturës për të vjedhur një çantë

Ja se si ky person në Prizren thyhen xhamin e veturës për të vjedhur një çantë

Gepostet von IndeksOnline am Montag, 8. Juli 2019

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All