Tashmë të dy trajnerët kanë për publike formacionet e tyre zyrtare për këtë ndeshje. Kosova pritet të luajë me sistemin 4-2-3-1, ndërsa njëjtë do të paraqitet edhe Mali i Zi.

Ndeshja mes Kosovës dhe Malit të Zi fillon nga ora 20:45, raporton KosovaPress.

Loading...


2002-2019

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All