Aeroporti

 • Aeroporti i Prishtinës
 • Aeroporti i Tiranës
 • Aeroporti i Shkupit

Ambasadat

 • Ambasada e Amerikes
 • Ambasada e Shqipërisë
 • Ambasada e Gjermanisë
 • Ambasada e Zvicrës
 • Ambasada e Italisë
 • Ambasada e Austrisë
 • Ambasada e Britanisë
 • Ambasada e Francës
 • Ambasada e Sllovenisë

Hotelet

 • Adriatik

Institucionet

 • Flamuri kombëtar
 • Flamuri i Kosovës
 • Presidenti i Kosovës
 • Kuvendi i Kosovës
 • Kryeministri i Kosovës
 • Presidenti i Shqipërisë
 • Kuvendi i Shqipërisë
 • Kryeministri i Shqipërisë

Komunat

 • Komuna e Prishtinës
 • Komuna e Gjakovës
 • Komuna e Obiliqit
 • Komuna e Rahovecit

Partnerët

 • Portali Shkabaj

Hulumto në KosovaPress

 • Publikime
 • Impresum
 • Privacy Policy
 • Arkiva
 • Shpallje
 • RSS

Partnerët

Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.


2002-2019