Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka takuar kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. Ai ka shkruar se Kosova dhe Shqipëria pa vonesa duhet t’i hapin tërësisht kufijtë dhe qytetarët tanë të lëvizin lirshëm kur të duan dhe kah të duan!

“Me Edin si çdoherë, pa protokoll, por bashkë për shqiptarët, Kosovën e Shqipërinë”, ka shkruar ai në Facebook.

Me Edin si çdoherë, pa protokoll, por bashkë për shqiptarët, Kosovën e Shqipërinë. Kosova dhe Shqipëria pa vonesa…

Gepostet von Hashim Thaçi am Freitag, 5. Juni 2020

Flash Lajme

Më të lexuarat