Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama është takuar me kryetaren e Kuvendit Vjosa Osmani.

Në takim po merr pjesë edhe ministri i Punëve të jashtme Gent Cakaj.

Ndërsa në orën 17:00 Rama do të takojë edhe kryetarin e VV-së Albin Kurtin dhe në ora 18:50 do të takohet me presidentin e vendit Hashim Thaçi.

Takimi i Ramës erdhi pas lajmit nga Specialja për aktakuzat ndaj Thaçit e kryetarit të PDK-së Kadri Veseli.

Flash Lajme

Më të lexuarat