Para pak minutash pasojë e këtyre reshjeve dhe erërave të forta, kanë rënë dy pemë në qendër të qytetit të Pejës, gjegjësisht pranë zyrave të LDK-së.

Fatmirësisht nga ky rast nuk janë shënuar dëme në njerëz dhe materiale.

Brigada e Zjarrfikësve ndodhet në vendin e ngjarjes./Njeshi/


Loading...


Flash Lajme

Më të lexuarat