Moderatorja e dashur për publikun Fjoralba Ponari  është një nga personazhet publikë më të komentuar, pasi u zbulua historia e saj e fshehtë të dashurisë.Ndonëse Fjoralba u mundua ta mbante larg vëmëndje së publikun identitetin e partnerit të saj, media zbuloi se personi që i ka rrëmbyer zemrën quhet Françesko,  është atlet në sportin e xhudos në Tiranë gjithashtu dhe inxhinier softëare.

Flash Lajme

Më të lexuarat