Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, së fundmi me ndjekësit ka ndarë foto ku shfaqej e grimuar deri në detaje

Ndryshimi drastik vihej menjëherë re.

Mirëpo ajo nuk e ka problem që të dalë edhe krejtësisht natyrale, gjë që e bën çdo herë në përditshmëri.

Ermal Fejzullahu ka treguar të mirat e izolimit.Ermal Fejzullahu sot ishte në lidhje direkte me emisionin ‘E diell’ ku flet për jetën në karantinë dhe dobitë që kishte pas këtyre ditëve të izolimit.Këngëtari tha se edhe pse i ka munguar puna dhe publiku ka shijuar në maksimum kohën me familjen tij.

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia është kthyer në kohë për ta publikuar një fotografi në Instagram.

Ajo e ka publikuar një imazh ku shfaqet tejet provokative në pozën që e ka marrë ndërsa bazuar në disa postime të tjera me të njëjtat bikini e në të njëjtin vend, shihet se fotot janë marrë nga arkiva.

Flash Lajme

Më të lexuarat