Ndërsa kanë kaluar vetëm pak orë nga publikimi, albumi i Ava Max që mban titullin “Heaven and Hell” ka shënuar suksesin e parë. Artistja me origjinë shqiptare ka bërë me dije se albumi i saj është renditur në vendin e parë, duke lënë pas emra të njohur me famë botërore si Alisia Keys, Keith Urban dhe Marilyn Manson.

Ndonëse ajo është munduar ta mbajë larg vëmendjes së publikut jetës e saj private, identiteti i partnerit të moderatores Fjoralba Ponari u zbulua shumë shpejt.Vetëm dy ditë më parë fotot e partnerit të moderatores bënë xhiron e rrjetit, ndërsa u zbulua se Françesko është jo vetëm atlet në sportin e xhudos në Tiranë, por edhe inxhinier software.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All