Elita Rudi pret binjakë?

Elita Rudi dhe Gjiko do të bëhen sërish prindër.

Prezantuesja është shtatzënë për herë të dytë dhe këtë lajm e zbuloi Prive disa javë më parë përmes një fotografie.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All