Vetëm pak kohë më parë Olta Boka u bë nënë për herë të parë. Këngëtarja shpesh ndan rutinën e saj me vogëlushen, por duket se këtë herë nëpërmjet një postimi ajo ka folur pa komplekse edhe për kilet e shtuara  “Te kjo foto shoh perëndimin, si dhuratë nga Zoti, për të ëmbëlsuar mbylljen e ditës me ngjyrat më të sheqerosura.

Paraditen e sotme këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina u arrestua në Morinë pasi në çantën e saj është gjetur një armë zjarri. Këngëtarja po hynte në Shqipëri me makinën e saj tip Audi Q7.Mësohet se në pikën kufitare, gjatë kontrolleve të shtuara dhe analizës së riskut, ka kaluar për kontroll të imtësishëm në vijën e dytë një automjet tip “Audi”, që drejtohej nga këngëtarja.

Flash Lajme

Më të lexuarat