Skerdi e ka publikuar projektin e ri muzikor.
Skerdi e ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Jemi nda”, shkruan lajmi.net.

Pas këtij projekti i cili u pëlqye nga publiku që nga minutat e parë të publikimit qëndron producenti Big Bang, emri i vërtetë i të cilit është Arbër Gjikolli.

“Mbreti” i Pop-it kohët e fundit është vënë në qendër të akuzave se ka abuzuar seksualisht me fëmijët dhe për këtë është xhiruar një dokumentar.

Pas këtyre pretendimeve, një ndër radiot më të mëdha në Britani të Maadhe, BBC Radio 2 ka ndërprerë transmetimin e këngëve të këngëtarit.

Flash Lajme

Më të lexuarat