Pak ditë më parë në media u përhap me shpejtësi lajmi se këngëtarja Ronela Hajati dhe Young Zerka i dhanë fund lidhjes disavjeçare. Dyshja ndonëse nuk e pranuan kurrë publikisht se ishin në një lidhje, shiheshin gjithmonë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All