Mos e besoni po deshët po Tayna ka arritur të fitojë edhe vëmendjen e Malumës, këngëtarit me famë botërore pas të cilit çmenden të gjithë femrat, shkruan gazeta Express.

Së fundmi Tayna ka postuar një video ku shfaqet duke kërcyer me këngën e Malumës dhe ky i fundit e ka pëlqyer postimin e reperes shqiptare.

https://www.instagram.com/tayna/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme

Më të lexuarat