Princesha e Monakos, Charlene i mahniti të gjithë ndërsa mori pjesë në galanë Grand Prix.

Princesha, nëna e tre fëmijëve dukej mahnitëse veshur me fustanin e kuq, ndërsa shoqëronte bashkëshortin  saj, princin Albert, informon dritare.net

Princ Charles dhe Princesha Camilla e Bourbon ishin gjithashtu të pranishëm, në këtë mbrëmje. Çiftet mbretërore u shoqëruan nga Princi Serge i Jugosllavisë dhe gruaja e tij Eleonora Rajneri.dardania.com

Foto 1 nga 13


Flash Lajme

Më të lexuarat