Alexandra Cane tregon linjat e saj perfekte, me një palë bikini të zeza dhe duke shijuar një pije freskuese.

Ylli televiziv çmend rrjetin me fotot provokuese dhe ju jep kënaqësi ndjekësva të saj, si dhe publikon një foto tjetër të shkrepur kohë më parë.

Kujtojmë që Alexandra mori famën e saj duke qenë pjesë e serialit “ Love Island”, duke u kthyer menjëherë si vajza me vetëbesimin më të madh për linjat e saj.


Flash Lajme

Më të lexuarat