Duket se Kim Kardashian nuk mund të rri pa provokuar, shkruan lajmi.net.

Ajo, në llogarinë e saj në Instagram me ndjekësit ndan shpesh fotografi, nga ato më të ndryshmet, madje edhe të biznesit të saj mirëpo vëmendjen e marin gjithmonë të njëjtat.

Pozat provokative të zeshkanes seksi, janë gjithnjë në fokusin e mediave rozë. Kim nuk i la fansat ta harrojnë as kësaj here.

Një tjetër imazh nga pishina e ka publikuar së fundmi dhe në bikini duket tejet seksi.https://www.instagram.com/kimkardashian/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All