Këngëtarja Tuna Sejdi vite më parë ka qenë njëra ndër femrat e estradës e cila ka guxuar të shfaqet tejet provokative, shkruan lajmi.net.

Mirëpo pas një kohë pauze ajo është përkushtuar në familje dhe rritjen e djalit, prandaj pozat e tilla kanë munguar.

Duke qenë se tani temperaturat janë të larta dhe kanë filluar fotot nga pishina, edhe Tuna ka realizuar të tilla duke provokuar rënd me bikini tanga.

Ajo duket tejet seksi dhe ngjyra e zezë e bikineve i shkon shumë.


Flash Lajme

Më të lexuarat