Këngëtarja Kerry Katona është fotografuar pa të brendshmë në plazhet e Mykonos, në Greqi. Ajo po shijon pushimet me vajzën e madhe 17 vjeçare.

Ylli televiziv ndonëse me disa kile tepër është shfaqur e lumtur duke ngrënë një sanduiç.

Nëna e pesë fëmijëve është shprehur se nuk e ka aspak problem peshën e saj dhe kështu ndihet e lumtur./L.F-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All