Një ndër vdekjet më misterioze në histori mbetet, aksidenti i princeshë Dianës. A ishte ai në të vërtetë një aksident? Ky është ende një mister, por bashkë me të edhe vipa të tjerë kanë vdekur në mënyrë misterioze.

Si vdiq, Merlin Monroe? Po Bruce Lee ?

Shikoni më poshtë 20 vipa, që për vdekjen e tyre ka shumë pikëpyetje./ I.M-Dritare.net

Foto 1 nga 20

Diana, Princesha e Uellsit dhe Dodi Al-Fayed - Paparacët që i ndoqën u fajësuan për vdekjen e tyre, por Mohamed Al-Fayed tha se vdekja e të dyve ishte një komplot kundër princeshës së Uellsit.


Flash Lajme

Më të lexuarat