Ingrid Gjoni ka provokuar nga shtrati.Këngëtarja Ingrid Gjoni së fundmi i ka realizuar disa fotografi të reja në të cilat është shfaqur joshëse nga dhoma e gjumit, shkruan lajmi.net.

Në një prej tyre shihet pa të brendshme në pjesën e sipërme e në atë të poshtmen ka treguar shumë e shtrirë.Sa u përket projekeve muzikore, këngëtarja nuk ka sjell ndonjë këngë të re por bashkëpunimi i fundit është kënga ‘Flakë’ në të cilën erdhi në bashkëpunim.

Bashkëpunimi i saj më i suksesshëm i saj është ai me Çiljetën, kënga ‘Mike dhe rivale’.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All