Dje vajza e aktorit të humorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj festoi ditëlindjen e saj të parë.

Mëngjesin e djeshëm ata postuan foto e video të ditës së lindjes, dhe për herë të parë na njohën me Ajkën.

Ndërsa të gjithë kemi parë fotot e saj sapo kishte lindur, në ditëlindje mbrëmë u njohëm dhe me vogëlushen e cila sapo ka mbushur një vjeç.

E veshur me të kuqe, pranë mamit dhe babit, Ajka fryu qirinjtë e ditëlindjes së sparë  dhe për njëqind vite të tjera./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All