Moderatorja e emisionit “Thumb”, Aulona Musta,  këtë verë ka vendosur të bëjë një ndryshim te vetja. Ajo ka ndryshuar stilin e flokëve.

Ndërsa jemi mësuar ta shikojmë gjithmonë me flokë të shkurtra, të ndara anash dhe me fije bjonde, nga sot ju do e shikoni ndryshe. Ajo ka prerë baluke, dhe nuk njihet.

Aulona, përmes postimeve të shumta në Instagram me lukun e ri, u shkruan ndjekësve të saj të mos mërziten, sepse foto po i hedh nga qejfi i balukeve të reja.

Moderatoja duket shumë e bukur dhe ky model padyshim që i shkon shumë./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat