Këngëtarja shqiptare e famshme ndërkombëtarisht, Bebe Rexha, mbetet një nga emrat më të suksesshëm në botë.Biondja është mjaft e pëlqyer dhe e ndjekur nga fansa të shumtë në rrjetet sociale, ndërsa ndan postime të shpeshta.

Bukuroshja ka publikuar së fundmi një video në  Instagram, ku shfaqet e veshur me fustanin e bardhë.

“Dita më e bukur e jetës time. Më duhej të mbaja privat. Por, do të sjellë më shumë fotografi e video. Ju dua të gjithëve”, ka shkruar krahas kësaj videoje Rexha.

Nuk dihet nëse Bebe është martuar pasi deri më tani ka deklaruar se është single, por nga ajo gjithcka mund të pritet.

bgbgggbeb
<
>

Flash Lajme

Më të lexuarat