Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë me pushime. Pas një sezoni të gjatë me angazhime dhe evente, Ami i ka dhuruar vetes një palë pushime fantastike.

Ajo ka ndarë me ndjekësit në Instagram foto nga vendi ku pushon. Së fundmi ka hedhur një foto në pishinë, teksa lahet.

Ami duket super në formë. Por ajo që bie më shumë në sy është komenti i të shoqit, Ermalit, që do t’ju shkrijë së qeshuri!

“Ooo ti zonjë… avash çik me këto fotot… kemi dhe ne rroba banje po s’bojmë kështu…”,- shkruan Ermali.dardania.com


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All