Moderatoja Fori Dardha, ka postuar një foto në Instagram, e cila mund të quhet “Fotoja e verës”, nëse merr parasysh çfarë mundi është bërë për ta realizuar.

Ajo shfaqet në foto profil dhe në gjunjë mban një bostan, që sipas Fiorit, nëse ai do të kishte gojë, do të tregonte se çfarë ka hequr.

Veç bostanit, për foton e Fiorit, ishin në gatishmëri dy burra, bashkëshorti i saj dhe Visjan Ukcenaj, që shkrepën aparatin dhe celularin, 200 herë.

“Të kishte gojë bostani i shkretë dhe të tregonte ç’hoqi derisa realizova unë foton e duhur për instagram… ?

Dy burra në “aksion”, 1 celular Samsung S10+ dhe 1 aparat fotografik profesional, 200 shprepje dhe më në fund… ia dolëm! ?”, shkruan Fiori poshtë fotos./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat