Një nga vajzat më të bukura të showbizit, këngëtarja Afërdita Dreshaj, ka postuar një foto në Instagram, ku tregon si ka qenë ajo, kur ishte një vajzë e vogël.

E veshur me kostum rozë, këpucë të kuqe, Afërdita, paska qenë një bukuroshe me faqe të shëndosha, që nuk i qeshte kameras.

Ajo në foto është me mamin e saj, i cila duket shumë elegante dhe me stil./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat