Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri, ka postaur një video në Instagram.

Ajo shfaqet duke notuar, por jo në det, as në pishinë.

Anxhela është shtrirë në breg të detiti, dhe noton në rënë.

“Duke notuar në rërë”, shkruan ajo.

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da (@anxhelaperisteriofficial_) in data:

Anxhela ndodhet me pushime në Greqi, ku po shijon këto ditë të bukura nën rrezet e diellit dhe freskinë e detit./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat